لطفاً منتظر بمانید ...

 

چاپ و انتشارات

 

 

اين سازمان بعنوان يكي از واحدهاي انتشاراتي تخصصي در زمينه نشر قوانين و مقررات اداري و استخدامي و كتابهاي مديريت بصورت شيوه رايج و الكترونيكي فعاليت دارد كه موارد ذيل را در اين ارتباط اعلام مي‌دارد :

  • تدوين و انتشار مجموعه‌اي حاوي قوانين و مقررات اداري و استخدامي كه در تيراژ 3500 الي 4000 نسخه از سال 75 تا كنون هر ساله به چاپ مي رسد و در اختيار دستگاههاي دولتي و واحدهاي متقاضي و پژوهشگران حوزه مديريت و امور اداري قرار مي‌گيرد . اين مجموعه حاوي آخرين قوانين و مقررات اداري و استخدامي به تفكيك موضوع مي‌باشد .

ضمناً اين مجموعه تحت عنوان مجموعه كامل قوانين و مقررات مديريت خدمات كشوري با آخرين اصلاحات تدوين شده كه هم‌اكنون موجود است.

علاوه بر انتشار كتب قوانين و مقررات اداري و استخدامي اين سازمان نسبت به تدوين و انتشار و توزيع كتابهائي در حوزه‌هاي مديريت ، علوم ارتباطات اقدام نموده است .

علاوه بر چاپ و انتشار مجموعه های مختلف مورد نیاز ، مجموعه قوانین و مقررات محاسبات عمومی (با آخرین اصلاحات و تغییرات) ، مجموعه قوانین و مقررات تخلفات اداری (حاوی آخرین تغییرات) و قانون برگزاری مناقصات و آئین نامه های اجرائی آن ، قانون مدیریت خدمات کشوری با کلیه آئین نامه های اجرایی و بخشنامه ها و دستورالعمل های قانون مذکور، قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت (2) ، گفتمان قرآنی مدیران ، سازماندهی و تشکیلات در مدیریت دولتی ایران (برای اولین بار)، چاپ و در دسترس قرار دارد.

 

 

 

 

تمامی حقوق سایت برای شرکت تعاونی سازمان معین ادارات محفوظ است - طراحی و پیاده سازی چیتوا